Korporacijos visoje ES naudoja tvarią pakuotę

Numatomas skaitymo laikas: 2 min
Ferrero Roche
Augant vartotojų poreikiui naudoti aplinkai nekenksmingas praktikas, pirmaujantys prekių ženklai stiprina savo įsipareigojimą kurti tvarias pakuotes. Šiais metais jie daro didelę pažangą naudodami medžiagas – nuo ​​aliuminio ir kartono iki visiškai biologiškai skaidžių medžiagų. Panagrinėkime, kaip šios įmonės keičia savo pakavimo strategijas.

Ferrero

Konditerijos milžinas Ferrero nuo 2018 m. išaugo 16 %. Tačiau dėl šio augimo padidėjo išmetamų teršalų kiekis, o pakuotės sudaro 12 % bendrovės 3 apimties išmetamųjų teršalų. Įsipareigojusi mažinti poveikį aplinkai, Ferrero įgyvendina reikšmingus pokyčius. „Ferrero Rocher“, „Tic Tac“ ir „Kinder“ įmonė siekia, kad 90% jų pakuočių būtų daugkartinio naudojimo, kompostuojamos arba perdirbamos. Jie jau pasiekė 78 % monomedžiagų normą savo plastikinėms medžiagoms ir pakeitė Rocher polistirolo dėžutę polipropilenu, todėl nebenaudojo gryno plastiko.

Tesco

Tesco, didžiausias JK prekybos centras, bendradarbiauja su tiekėju WEPA, kad unikaliu būdu perdirbtų jų ekologiškas kartonines pakuotes. Dabar klientai gali įsigyti aukštos kokybės tualeto ir virtuvės ritinėlių, pagamintų iš kartoninių dėžių. Šis išradingas procesas sujungia prekybos centrų gofruotas korteles ir pristatymo į namus dėžutes su kitomis perdirbtomis medžiagomis, naudojant mažiau išteklių nei įprasto popieriaus gamybai. Be to, jie pristatė popierines kišeninių audinių pakuotes, taip pašalindami plastikines pakuotes.

Walkers

Walkers Traškučiai, keliose šalyse taip pat žinomi kaip Lays, tvarumą teikia prioritetu. Jie pristatė naujas popierines pakuotes visoms sudėtinėms pakuotėms, siekdami sumažinti gryno plastiko naudojimą maždaug 180 tonų kasmet. Šiuos naujus popierinius maišelius galima perdirbti namuose, o netrukus po sėkmingo bandymo „Tesco“ parduotuvėse juos bus galima įsigyti visuose didžiuosiuose prekybos centruose. Ši iniciatyva yra dalis platesnio patronuojančios bendrovės „Pepsico“ tvarumo plano, kuriuo siekiama iki 2040 m. pasiekti nulinį išmetamųjų teršalų kiekį ir iki 2030 m. pašalinti gryno iškastinio plastiko naudojimą traškių ir užkandžių maišeliuose.

LVMH

LVMH Beauty trikdo grožio ir mados industriją, neseniai planuodama iš kosmetikos ir grožio priemonių asortimento pašalinti visus plastikinius indus. Jie pristato Surlyn – tvarią alternatyvą, gaunamą iš žaliavų, įskaitant kepimo aliejaus atliekas. Dalyvauja ir JK mados legenda Stella McCartney, kuri savo pakuotėms naudoja kompostuojamą biologinį plastiką, žinomą kaip TIPA. Ši medžiaga suteikia praktinių įprasto plastiko privalumų, tačiau yra visiškai biologiškai skaidoma.

Lush

Lush siekia tvarumo, savo gaminių pakuotėms naudodama plastikinį plastiką. Jie naudoja Prevented Ocean Plastic sertifikuotus butelius, surinktus 50 km atstumu nuo vandenyno pakrantės arba pagrindinio vandens kelio. Tikimasi, kad ši iniciatyva neleis daugiau nei trims milijonams plastikinių butelių užteršti mūsų vandenynus.

Aldi

Vokietijos prekybos centras „Aldi“ pristatė pirmąjį JK prekybos centre savo prekės ženklo vynus popieriniuose buteliuose. Šios 100 % perdirbamos medžiagos padeda Aldi sumažinti anglies pėdsaką. Nauji buteliai yra penkis kartus lengvesni nei stikliniai, todėl transportuojant išmetama mažiau anglies dvideginio.

Išstudijuokite daugiau tvarių iniciatyvų

Susidomėjote, kaip kiti prekių ženklai keičia savo pakavimo medžiagas? Pažiūrėkite į šį straipsnį apie iniciatyvą kad Pringles vamzdžiai būtų tvarūs.

Mūsų įsipareigojimas tausoti aplinką Tinware Direct

Esame įsipareigoję išlaikyti aplinkai nekenksmingą ir puikų verslą. Sužinokite daugiau apie mūsų klimato strategiją dabar.

Atraskite savo idealią tvarią pakuotę

Pasirengę priimti tvarumą? Turime tobulą pakuotę, atitinkančią jūsų aplinkosaugos tikslai. Mūsų aliuminio pakuotė puikiai tinka grožio produktams, įskaitant kremus, vaškus ir losjonus. Arba rinkitės mūsų kartonines talpyklas sausam maistui, žolelėms ir prieskoniams. Ar esate žvakių gamintojas? Išbandykite mūsų įspūdingą alavo gaminių asortimentą daugkartinėms pakuotėms, kurios niekada neišeina iš mados.

tau taip pat gali patikti Peržiūrėti visus

Christmas candle packaging on a beach

Unlocking the Magic of Seasonal Packaging in 2024

Start planning your festive packaging choices today.

Business planning

Kelionė į ateitį: jūsų verslo sėkmės planas

Išplaukite į kelionę, kad atskleistumėte efektyvaus verslo planavimo reikšmę ir metodus.

Ferrero Roche

Korporacijos visoje ES naudoja tvarią pakuotę

Didieji prekių ženklai dabar tiria tvarias pakuotes. Atraskite daugiau.