Lee filtrai

Numatomas skaitymo laikas: 1 min
Lee Filters packaging.

1967 m. įkurta „Lee Filters“ buvo originali grupės, kuri virto „Lee International“, dalis. Dabar Panavision priklausanti bendrovė yra architektūrinių, apšvietimo ir kamerų filtrų gamybos lyderė pasauliniu mastu. Jie gamina tikslius sprendimus visiems – nuo ​​fotografų iki architektų ir kinematografininkų.

Misija

Lee Filters informavo, kad savo gaminiams paprastai naudoja kartonines pakuotes. Tačiau jiems reikėjo alternatyvos, turinčios apsaugines savybes savo stiklo filtrų asortimentui. Jie naudojo klientų tyrimus, kad nustatytų, ar jų pakuotės taip pat turi būti patvaresnės ir atitikti konkrečius filtrų dydžius.

Mūsų sprendimas

Baigę savo tyrimus, Lee Filters komanda nusprendė, kad skardinė pakuotė yra geriausia medžiaga jų unikaliems gaminiams. Jis ne tik užtikrino tinkamą patvarumo lygį, bet ir buvo ekonomiškesnis, palyginti su kitomis alternatyvomis, įskaitant grūdintą plastiką. Taip pat sukūrėme putplasčio įdėklą, kuris buvo naudojamas apsaugoti gaminį viduje ir užtikrinti, kad jis būtų saugus transportavimo metu.

Atsakymas iš Lee filtrų:

„Glaudus bendradarbiavimas yra pagrindinis bet kurios pirkimų komandos elementas – „Tinware Direct“ sugebėjo įvykdyti šį reikalavimą ir taip pat pasiūlė mums puikų mūsų gaminio pakavimo sprendimą už mūsų biudžeto ribą. Jie tiesiog pažymėjo visus tinkamus langelius.“


tau taip pat gali patikti Peržiūrėti visus

Heart shaped tin packaging

Metal TIns: The Top Packaging Pick for EU Consumers

Delve into the rationale behind the rising popularity of metal packaging among your clientele.

Sustainability: protecting the environment

Tvarios pakuotės pasirinkimas: pagrindinis žingsnis siekiant išsaugoti planetą

Tai neperdėta: teisingi pakavimo sprendimai gali labai paveikti mūsų aplinką. Nesvarbu, ar esate smulkaus verslo savininkas, ar MVĮ dalis, jūsų pasirinkimas yra svarbus. Nors perėjimas prie LED apš...

Repurposed clip lid packaging

Išlaisvinkite potencialą: 8 kūrybiški būdai pakeisti mūsų pakuotę

Sukūrėme įdomių pakuočių perdirbimo idėjų, kuriomis galite pasidalinti su savo klientais.