Rabarbarų žvakių kompanija

Numatomas skaitymo laikas: 1 min
The Rhubarb Candle Company Candle Tin Packaging


Rhubarb Candle Company kuria įvairių kvapų žvakes, naudodama specifinį skardos stilių. Šeimos verslas visada stengiasi užtikrinti, kad jų gaminiai atitiktų aukščiausius kokybės standartus. Jie taip pat naudoja tik medvilnės dagtis ir natūralų sojų vašką savo žvakėms kurti.

Iššūkis

Įmonė susisiekė su mumis dėl mūsų pagal užsakymą teikiamos paslaugos, nes norėjo, kad jų dangčiai būtų įspausti. Galiausiai jie nusprendė įsigyti mūsų atsargines skardines ir jas pritaikyti etiketėmis. Verslas pažymėjo, kad mūsų pagal užsakymą sukurti sprendimai galėtų būti būdas, kurį jie būtų suinteresuoti ištirti ateityje, nes jie toliau auga.

Sprendimas

Įmonei „The Rhubarb Candle Company“ tiekėme skardines pakuotes, nes, jų nuomone, tai idealus sprendimas jų poreikiams tenkinti. Tai leido jiems sukurti aukštos kokybės žvakes už ekonomišką kainą.

Rhubarb Candle Company atsakymas:

„Aš pasirinkau skardines, nes mums buvo rekomenduojama tiekti geros kokybės skardines, įvairių stilių ir dydžių. Rekomendavau ir rekomenduočiau jus žmonėms, jūsų duomenis pateikiau 3 žmonėms ir manau, kad jūsų produktai yra fantastiški, o pristatymo laikas yra labai geras.''


tau taip pat gali patikti Peržiūrėti visus

Heart shaped tin packaging

Metal TIns: The Top Packaging Pick for EU Consumers

Delve into the rationale behind the rising popularity of metal packaging among your clientele.

Sustainability: protecting the environment

Tvarios pakuotės pasirinkimas: pagrindinis žingsnis siekiant išsaugoti planetą

Tai neperdėta: teisingi pakavimo sprendimai gali labai paveikti mūsų aplinką. Nesvarbu, ar esate smulkaus verslo savininkas, ar MVĮ dalis, jūsų pasirinkimas yra svarbus. Nors perėjimas prie LED apš...

Repurposed clip lid packaging

Išlaisvinkite potencialą: 8 kūrybiški būdai pakeisti mūsų pakuotę

Sukūrėme įdomių pakuočių perdirbimo idėjų, kuriomis galite pasidalinti su savo klientais.