Vegan Wax Co.

Numatomas skaitymo laikas: 1 min
Vegan Wax Co.

Misija

Vegan Wax Co iš pradžių buvo įkurta 2019 m. Nuo tada įmonė nepaprastai išaugo ir gamina masažinį vašką, pagamintą nenaudojant gyvūninės kilmės produktų, kuris yra visiškai veganiškas. Susie, verslo įkūrėja, yra kvalifikuota klinikinio masažo terapeutė ir stengiasi naudoti tvirtą produktą, palyginti su tradiciniu aliejumi. Produktai parduodami internetu, taip pat įvairiuose renginiuose visoje šalyje.

Bendrovė gavo daug užklausų dėl masažinio vaško, kuriame nėra bičių vaško. Norėdami tai padaryti, jie turėjo rasti tinkamą pakavimo sprendimą.

 

Vegan Wax Co. aluminium packaging once filled.

Vegan Wax Co. tin packaging being filled.

Mūsų sprendimas

Po išsamių paieškų Vegan Wax C. naujam produktui pakuoti pasirinko mūsų aliuminio skardines. Įmonė pasirinko tokio tipo metalines pakuotes, nes yra daugkartinio naudojimo ir gali būti nuolat perdirbama. Jie taip pat yra labai patvarūs siunčiant paštu ir nesusitraukia, kai užpildomi karštu aliejumi. Pradėjus naudoti skardines, įmonė sulaukė daugybės klientų komplimentų.

Atsakymas iš Vegan Wax Co. :

„Mums reikėjo įvairių dydžių, įskaitant mažas skardines, tinkamas mėginiams išsiųsti, ir jūs galėjote jas pateikti. Vienas iš geriausių „Tinware Direct“ dalykų yra puikus klientų aptarnavimas, jis tikrai puikus o paslauga greita ir efektyvi. Tikrai rekomenduočiau Tinware Direct visiems, ieškantiems skardinių."

Vegan Wax Co. packaging at point of sale.

tau taip pat gali patikti Peržiūrėti visus

Heart shaped tin packaging

Metal TIns: The Top Packaging Pick for EU Consumers

Delve into the rationale behind the rising popularity of metal packaging among your clientele.

Sustainability: protecting the environment

Tvarios pakuotės pasirinkimas: pagrindinis žingsnis siekiant išsaugoti planetą

Tai neperdėta: teisingi pakavimo sprendimai gali labai paveikti mūsų aplinką. Nesvarbu, ar esate smulkaus verslo savininkas, ar MVĮ dalis, jūsų pasirinkimas yra svarbus. Nors perėjimas prie LED apš...

Repurposed clip lid packaging

Išlaisvinkite potencialą: 8 kūrybiški būdai pakeisti mūsų pakuotę

Sukūrėme įdomių pakuočių perdirbimo idėjų, kuriomis galite pasidalinti su savo klientais.