Patarimai, kaip padaryti jūsų verslą tvaresnį

Numatomas skaitymo laikas: 1 min
Tips To Make Your Business More Sustainable - Tinware Direct

Kaip pakavimo įmonė, atsižvelgiame į savo poveikį aplinkai. Vėliau norėjome pasidalinti su jumis 10 geriausių patarimų, kaip padaryti jūsų verslą tvaresnį.

  1. Paskatinkite naudotis viešuoju transportu
  2. Pirkite ekologiškus produktus
  3. Pakeiskite visą pakuotę į perdirbamas medžiagas, tokias kaip kartonas, popierius, popierinė juosta ir, jei įmanoma, pakartotinai naudokite pakuotes
  4. Paprašykite savo kompiuterių tiekėjo atsiimti senus
  5. skatinti tvarią darbo praktiką, pvz., vaikščioti pėsčiomis, važiuoti dviračiu ir (arba) naudotis viešuoju transportu norint dalyvauti susitikimuose, lankytis vietoje ir parodose, atlikti namų darbus, susitikimus telefonu arba skype.
  6. Skatinti darbuotojus iki minimumo sumažinti popieriaus ir kitų biuro reikmenų naudojimą, pavyzdžiui, išdėlioti dvipusį visą naudojamą popierių ir pakartotinai naudoti arba perdirbti biuro atliekas, įskaitant popierių, kompiuterių reikmenis ir perteklinę įrangą.
  7. Sumažinkite biuro įrangos energijos sąnaudas užtikrindami gerą namų tvarkymą.
  8. Užtikrinkite, kad visi nauji darbuotojai būtų pakankamai apmokyti apie jūsų aplinkosaugos politiką, ir užtikrinkite, kad tai būtų priimta ir kad su klientais būtų dalijamasi tvarumo patarimais.
  9. Dažnai skelbkite patarimus ir patarimus, susijusius su tvarumu mūsų svetainėje, naujienlaiškyje ir vykdykite kampanijas, kad padidintumėte informuotumą apie tai, kaip pakartotinai naudoti arba perdirbti pasirinktą medžiagą
  10. Siekiant atsisakyti plastikinių pakuočių naudojimo ir užtikrinti, kad jūsų produktai būtų supakuoti tik į perdirbamas pakuotes.

Jei turite klausimų, skambinkite arba atsiųskite el. laišką. Arba galite pateikti užsakymą per svetainę.


tau taip pat gali patikti Peržiūrėti visus

Heart shaped tin packaging

Metal TIns: The Top Packaging Pick for EU Consumers

Delve into the rationale behind the rising popularity of metal packaging among your clientele.

Sustainability: protecting the environment

Tvarios pakuotės pasirinkimas: pagrindinis žingsnis siekiant išsaugoti planetą

Tai neperdėta: teisingi pakavimo sprendimai gali labai paveikti mūsų aplinką. Nesvarbu, ar esate smulkaus verslo savininkas, ar MVĮ dalis, jūsų pasirinkimas yra svarbus. Nors perėjimas prie LED apš...

Repurposed clip lid packaging

Išlaisvinkite potencialą: 8 kūrybiški būdai pakeisti mūsų pakuotę

Sukūrėme įdomių pakuočių perdirbimo idėjų, kuriomis galite pasidalinti su savo klientais.